Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

urządzenie vag

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • urządzenie vag

    crom.de, "film wideo jest prywatny" i - nie pokazuje :wink:

  • #2
    urządzenie vag

    Witam,kupiłem interfejs ELM 327 do odczytywania błędów i nie działa mi na kompie, mam win 7, czy ktoś się spotkał z takim problemem?

    Komentarz


    • #3
      Nie odpala mi auto, mam octavie spotkał się ktoś z takim problemem ?
      Dostrzegasz podobieństwo?
      Nikt tu nie jest wróżką i nie ma Twojego komputera i interfejsu żeby zobaczyć co i jak, więc postaraj się opisać dokładniej co jest nie tak.

      Elm na kablu, na blutufie ? Jak na kablu to komp go widzi ? Jak na blutufie to połączył się ?
      Best ET = 13.666
      Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
      PerfectService by DGW

      http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

      Komentarz


      • #4
        komp go nie widzi ale jest sygnał podłączenia urządzenia, płyta nie chce wystartować ze sterownikami i diagnostyką , podłączenie jest przez kabel usb.
        Strony nie znaleziono - Citeam.pl

        Komentarz


        • #5
          Zeby nie zakładać nowego tematu podepne sie pod ten.

          Posiadam Interfejs ELM 327 mini , który kupiłem głównie dla tego aby widzieć jaka jest temperatura oleju.
          Problem jest taki, że wiekszość wskazań jest OK ale temperatury oleju nie pokazjuje wcale!
          Czy ktoś kto ma lub miał kontakt z tym interfejsem może mi powiedzieć czy u niego pokazywał temp. oleju, czy jest normą że ten interfejs pokazuje tylko niektóre parametry.
          PS. Uzywam programu torque pro.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Angrekoo
            Posiadam Interfejs ELM 327 mini
            ma ktoś z Was takie urządzenie? Jak tak to z jakimi autkami Wam się łączył? Bo można by tableta, smartfona wykorzystać i mieć w razie "w" w schowku taki interfejsik
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • #7
              Ja mam... wer. BT.
              Na razie testowałem tylko na telefonie przez moment. (Torque)

              Testowane na Octavii II FL 1,4 TSI - 2010r. oraz Golfie V 1,9TDI - 2014r.

              Póki co mogę powiedzieć tyle, że działa.
              Mam też już program ScanMaster na W7. Jak sprawdzę to napiszę jakie wrażenia.
              http://www.profi-it.pl
              Tanie laptopy, komputery i serwery poleasingowe, strony www, antywirusy, zdalne wsparcie informatyczne 24h...

              Komentarz


              • #8
                ELM327

                Podpinam się pod temat bo mam od kilku lat vag k+can i ten interfejs można se wsadzić tam gdzie światło nie dochodzi no może do starszych modeli diesla O1 i bora i golfy 3 tak ale nie do OII. Czy kabel ELM 327 jest lepszy?

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez maciacho
                  Czy kabel ELM 327 jest lepszy?
                  Zdecydowanie nie.

                  przerabiałem ELM-a na kilku różnych markach i samochodach (mam ELM-a nadal) i nigdy nie trafiłem na coś co by mnie urzekło. Tak z oprogramowania jak i diagnostyki. Wersje na BT dodatkowo są bajerem do sprawdzenia parametrów auta w czasie jazdy.

                  ELM-em owszem da się wykasować błędy, zamrożone ramki i odczytać jako tako parametry pracy silnika, ale nie da się zrobić dokładnej diagnostyki czy zaprogramować w zasadzie czegokolwiek.

                  ELM-a traktuj w formie gadżetu.

                  It's nice to be important but more important is to be nice

                  Komentarz


                  • #10
                    Dziękuję za wyczerpaną odpowiedź.
                    Z mojej strony co do programu i kabla do francuzów mogę na przyszłość polecić Lexia 380zł i można WSZYSTKO dosłownie, testowałem na żony C4 i duże zaskoczenie!
                    Szkoda, że do VW nie ma czegoś takiego w podobnej cenie.

                    Komentarz


                    • #11
                      Szkoda, że do VW nie ma czegoś takiego w podobnej cenie.
                      Jestem dokładnie tego samego zdania. Lexię tak samo znam i to jest właśnie bardzo dobry normalny programator do Citro.

                      Analogicznie do Opla Op-Com do VW niestety tylko Vag..

                      Niestety bo do innych marek te programatory są jakieś bardziej przystępne.

                      It's nice to be important but more important is to be nice

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X